uk
Річард Флорида

Homo creativus. Як новий клас завойовує світ

Notify me when the book’s added
To read this book, upload an EPUB or FB2 file to Bookmate. How do I upload a book?
  • Inna Khrushchhas quoted3 years ago
    Спрацювала дивна зворотна логіка, за якою не люди переїздили заради роботи, а саме компанії переїжджали до місць чи створювалися в тих місцях, у яких було багато талановитих людей.
  • Vasylyna Kuzyshynhas quoted4 years ago
    Ми маємо переключити нашу увагу від способу життя, що оспівує споживацтво, у якому ми формуємо свої ідентичності через брендові характеристики товарів, які ми споживаємо, до такого способу, який давав би нам змогу розвивати наші таланти й розкривати нашу індивідуальність, реалізовувати наші справжні «я» через роботу й інші види діяльності.
  • Olga Bereziukhas quoted5 years ago
    Вибір місця проживання великою мірою визначався стилем життя, інтересами, і, як я з’ясував, саме вони виходили за межі тих стандартів якості життя, які більшість експертів вважали найважливішими
  • Daniella Betsahas quoted5 years ago
    природою, вони є органами людського мозку, створені людською рукою, це — утілена в об’єкті сила людського знання. Розвиток [технологій] указує на те, до якої міри загальне соціальне знання стало прямою силою виробництва, а також до якої міри, відповідно, самі умови процесів соціального життя стали підконтрольними загальному інтелекту і відповідно до нього були трансформовані56.
  • Daniella Betsahas quoted5 years ago
    Робітничого класу — Карл Маркс.
    Природа не будує тонкопрядних машин, локомотивів, залізниць, телеграфів тощо. Усе це є результатом людської діяльності; природні матеріали перетворюються на продукти людської волі та її перевагу над приро
  • Daniella Betsahas quoted5 years ago
    Наскільки мені відомо, уперше концепцію «креативної економіки» було сформульовано у виданні «Business Week», у серпні 2000 року43. Невдовзі Джон Гоукінз задокументував глобальний вплив цього явища у своїй книжці під влучною назвою «Креативна економіка»44, хоча він ужив цей термін у дещо відмінному значенні від мого. Я визначаю Креативну економіку на основі професій і видів занять, а за визначенням Гоукінза, вона включає п’ятнадцять секторів креативної індустрії, зокрема розробку програмного забезпечення, відділи досліджень і дизайну, а також галузі, у яких створюється креативний контент, як-от кінематограф і музика. Усі вони виробляють інтелектуальну власність у вигляді патентів, торговельних марок, авторських прав і спеціальних дизайнерських розробок45.
  • Daniella Betsahas quoted5 years ago
    ’язками і своєю роллю в них, вони зводили людей разом, сприяли появі ідей і загалом відігравали ключову роль у мобілізації різних ресурсів
  • Daniella Betsahas quoted5 years ago
    Такою продуктивною Гудзон-стрит робило поєднання фізичного й соціального оточення. Квартали на ній були невеликі, їх легко було пройти пішки. Тут мешкало багато різноманітного люду, будь-якого етнічного походження й розмаїтого стилю життя. На ній були широкі тротуари й будівлі на будь-який смак — житлові будинки, крамниці й навіть невеличкі фабрики. Це означало, що на вулицях увесь час були різні люди, які працювали за різними графіками. Також було багато старих будинків, де ніхто не жив або займав не всю житлову площу, тож вони ідеально підходили для реалізації різних видів творчої діяльності, як-от художні студії чи майстерні або й малий приватний бізнес. Гудзон-стрит також притягувала людей певного типу, яких Джейкобс називала «публічними людьми»: вони були власниками магазинів, торговцями, місцевими публічними особами, які самі собою були рішучою протилежністю до «людини організації», описаної Вайтом. Користаючись своїми соціальними
  • Daniella Betsahas quoted5 years ago
    Джейкобс ретельно запротоколювала, як ці механізми спрацьовували на Гудзон-стрит, де вона мешкала, і довкола неї, у районі, де були як приватні, так і орендовані квартири, магазини й бари (серед них і відома таверна «Білий кінь»), у яких працівники, письменники, музиканти та просто інтелектуали збиралися, щоб розслабитися, поспілкуватися й обмінятися новими ідеями.
  • Daniella Betsahas quoted5 years ago
    Сімонтон виділив чотири ключові характеристики часу й місця, у яких креативність розцвітає найповніше: «профільна діяльність, інтелектуальна сприйнятливість, етнічна розмаїтість, політична відкритість».
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)