Любко Дереш

Спустошення

Реставрація імперії і проект надлюдини, воля й обумовленість, герої креативного класу і нова Орда, що жене своїх коней із розверзлих надр свідомості. Спустошення шириться світом… Спекотний серпневий день. Троє чоловіків опиняються на одній лінії подій. Кожен здійснює відчайдушну спробу змінити власний сценарій, сценарій людей навколо, сценарій історії. Відомий журналіст Федір Могила влаштовується помічником серйозного інвестора, який бажає вкрай швидко сформувати ринок психотехнологій. Вони вступають в альянс із колишнім працівником радянських закритих лабораторій, професором Гуровим, щоб здійснити інноваційний прорив. Однак кожен із учасників цього союзу, як виявляється, має приховані мотиви. Що це? Сценарії, запущені з аномальної Зони? Постінформаційний апокаліпсис? Чи жадоба сенсу, щоби вистояти у боротьбі зі Звіром, якого Гайдеґґер називав Ніщо? Новий роман Любка Дереша «Спустошення» — про межу, з-за якої не повертаються.
458 қағаз парақ
Оқып қойдыңыз ба? Не айтасыз?
👍👎

Пікірлер

  mila_viпікірмен бөлісті5 жыл бұрын
  👍Кеңес беремін
  🔮Мәнді
  💡Танымдық
  🎯Пайдалы
  💞Романтикалық
  🚀Бас көтеру қиын

  Улюблений, рідний Любко... Відчула знову щем і трепет, як від підліткового "Поклоніння ящірці" у 16 років. Дякую! Чекатиу наступну книгу з нетерпінням!

  Jiroпікірмен бөлісті10 ай бұрын
  👍Кеңес беремін

  Захоплива історія, трохи перенавантажена екзистенційними переломами.:Але назва сама за себе говорить.

  koska90пікірмен бөлісті2 ай бұрын
  👍Кеңес беремін

Дәйексөз

  Victoria Millerдәйексөз қалдырды3 жыл бұрын
  Ти так часто поспішаєш, що не завжди встигаєш помітити, яка пора року навколо, який час доби. Це добре, я радію, що ти такий зайнятий — певно, це ознака того, що ти на правильній дорозі, та все одно — зупинися на хвилину.
  Jiroдәйексөз қалдырды10 ай бұрын
  сегодня водораздел между двумя типами мироустройства проходит не по политическим убеждениям, не по экономическим предпочтениям, а по тому, как устроено сознание — способен человек на волевое усилие или нет.
  Anna Dubovskayaдәйексөз қалдырды2 ай бұрын
  Вони знали війну, та я знав щось страшніше за війну — я знав мир. На війні достатньо вижити, а в миру — треба жити. Ось у чому засада.

Сөрелерде

fb2epub
Файлдарды осы жерге салыңыз, бір әрекетте 5 кітаптан асыруға болмайды