Ольга Кобилянська

Земля

Cоціально-психологічна повість Ольги Кобилянської про селянство. Поклавши в основу твору дійсні факти, письменниця створила глибоко індивідуалізовані образи селян, усім своїм єством пов'язаних із землею-годувальницею.
360 қағаз парақ
Оқып қойдыңыз ба? Не айтасыз?
👍👎

Пікірлер

  Sergiy Zludenпікірмен бөлістіалдыңгүні

  Але то напряжне якесь оповідання. Ледве дочитав ту нудоту. Треба було назвати не Земля а бурдей. Разів сімсот це слово згадується

  b1701820511пікірмен бөлісті16 күн бұрын
  👍Кеңес беремін

  Дуже зворушлива. Раджу прочитати

  Ольчикпікірмен бөлістібылтырғы жыл
  👍Кеңес беремін
  🎯Пайдалы
  🚀Бас көтеру қиын
  💧Көзден жас ағарлық

  Очень красиво написано , и читать было совсем не скучно

Дәйексөз

  EasternUkrainianдәйексөз қалдырды8 жыл бұрын
  Доки мені бог сил дасть і доки буду жити, буду робити. Бог сам покличе нас уже, аби ми відпочили. Наша доля — працювати, тому що й відпочинок наш потім без кінця.
  Назарій Івахівдәйексөз қалдырды12 күн бұрын
  інка призначена чоловікові, як смерть від бога.
  Catlakomovaдәйексөз қалдырды2 ай бұрын
  — Михайле! — крикнула вона вголос і впала на лаву. Потім ударила кілька разів головою до стіни і стала тяжко проклинати. — Пощо мав іти відтак з дому? Пощо? Ті, що його відібрали, бодай би ніколи не зазнали радості з своїх дітей! Ті, що придумали військо та се, щоби сини покидали родичів у найкращому віці, бодай би і в гробі не найшли супокою, а тих, що видумали війну, нехай бог скарає, нехай їх тяжко скарає! Землі нехай наїдяться і най подавляться, кров'ю най уп'ються, коли їм уже чого іншого замало на оцім світі. Так, так, так.

Сөрелерде

fb2epub
Файлдарды осы жерге салыңыз, бір әрекетте 5 кітаптан асыруға болмайды