bookmate game
Iван Франко

Сойчине крило

Дивовижна історія двох людських доль і забутого юнацького кохання для розумного читача. «Сойчине крило» не надає всіх деталей. Власне передісторія залишається невідомою. Ніби нізвідки в життя зрілого чоловіка, який живе майже відлюдником і не пускає нікого в свою душу, вривається лист від забутої коханки з часів молодості. І все це у день його народження! Колись давно вона втекла з іншим чоловіком… і так почалися її життєві перипетії в різних країнах. Лист-сповідь вона написала та надіслала з Порт-Артуру, де точиться війна з японцями. Ivan Franko — Sojchyne krylo.
50 қағаз парақ
Оқып қойдыңыз ба? Не айтасыз?
👍👎

Пікірлер

  Володимир Миликпікірмен бөлісті7 ай бұрын
  👍Кеңес беремін
  🔮Мәнді
  💡Танымдық
  💞Романтикалық

  Мені сподобалася дана книга Івана Франка, я здивований.

  gud bogпікірмен бөлісті3 жыл бұрын
  👍Кеңес беремін
  💧Көзден жас ағарлық

  Я просто в шоке от концовки

  Oleksandra Kovalenkoпікірмен бөлісті5 ай бұрын
  👍Кеңес беремін

  Дуже цікаво та красиво пише.

Дәйексөз

  Сушко Катеринадәйексөз қалдырдыбылтырғы жыл
  І я вірив, мріяв, любив. Тонув душею в рожевім тумані, будував золоті замки на вітрі, вважав окрасою життя те, що було лише конвенціональною брехнею...
  b0488680847дәйексөз қалдырды3 ай бұрын
  Життя – се мій скарб, мій власний, одинокий, якого найменшої частинки, одної мінутки не гідні заплатити мені всі скарби світу. Ніхто не має права жадати від мене найменшої жертви з того скарбу, так, як я не жадаю такої жертви ні від кого.
  b8746440153дәйексөз қалдырды3 ай бұрын
  І я вірив, мріяв, любив. Тонув душею в рожевім тумані, будував золоті замки на вітрі, вважав окрасою життя те, що було лише конвенціональною брехнею..

Сөрелерде

fb2epub
Файлдарды осы жерге салыңыз, бір әрекетте 5 кітаптан асыруға болмайды