bookmate game
Джордж Орвелл

Колгосп тварин

Притча, сповнена гіркої іронії і сарказму. Трагікомічна історія спільноти тварин, що зважилися позбутися пригноблення людьми, і потрапила під бузувірську владу свиней. Такий є «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла. У повісті зображена еволюція спільноти наївних революціонерів-тварин, які вигнали з ферми її власника — невдаху містера Джонса: еволюцію від романтичної свободи і рівності до диктатури підступного і корисливого кнура на прізвисько Наполеон. У повісті Орвелл показав переродження революційних принципів і програм, тобто поступовий перехід від ідей загальної рівності і побудови утопії до диктатури і тоталітаризму. «Колгосп тварин» від початку сприймався як алегорія на революцію 1917 року і наступні події в Росії. Але скільки після того аж до наших днів у світі сталося переворотів різного ґатунку, які наче на копірі розмножили трагічний для народів перебіг подій, описаний Орвеллом.
106 қағаз парақ
Түпнұсқаның жарияланған күні
2021
Аудармашы
Юлія Шматько

Кітаптың басқа нұсқалары

Оқып қойдыңыз ба? Не айтасыз?
👍👎

Пікірлер

  poulettteпікірмен бөлісті8 ай бұрын
  👍Кеңес беремін
  🔮Мәнді
  💡Танымдық
  🎯Пайдалы
  🚀Бас көтеру қиын

  Роман "Колгосп тварин" справив на мене неймовірне враження. Якщо з "1984" я сумнівалася чи радити його, чи ні, то цей роман однозначно раджу. Події в ньому описані, як в казці, але казці для дорослих. Ця антиутопія змушує переосмислити життя, цінності та самого себе. Дійшовши до останньої сторінки роману, бачимо основну думку цього твору (як я вважаю): "...переводили погляд зі свині на людину, з людини на свиню і вже не могли розрізнити, хто є хто..."

  Романпікірмен бөлісті2 жыл бұрын
  👍Кеңес беремін
  🎯Пайдалы
  🚀Бас көтеру қиын

  Одна суцільна паралель, та численні меншого розряду збіги з реальними подіями. Динамічний перебіг подій, цілісність сюжету та довершена різноплановість героїв.
  Раджу !

  Sergiy Zludenпікірмен бөлісті2 ай бұрын

  Геніально

Дәйексөз

  Улядәйексөз қалдырды4 ай бұрын
  УСІ ТВАРИНИ РІВНІ, АЛЕ ДЕЯКІ РІВНІШІ
  Igor Nadeinдәйексөз қалдырды2 ай бұрын
  ви маєте бути непохитними та рішучими. Ніякі людські доводи та хитрощі не повинні збочити вас з істинного шляху. Ніколи не слухайте, коли вам кажуть, що у людини і тварини є спільні інтереси, що без процвітання одного не буде процвітання іншого. Це все зухвала брехня. Людині по цимбалах інтереси будь-кого, крім її власних. А серед нас, тварин, нехай буде повна злагода і незламна єдність у боротьбі за вищу мету. Всі люди вороги. Всі тварини друзі»
  Darkдәйексөз қалдырды2 ай бұрын
  Ось, товариші, відповідь на всі наші проблеми! Її можна описати одним єдиним словом — Людина. Людина — ось хто наш справжній ворог. Позбудьтеся Людини, і ви позбудетесь причини голоду і перевтоми назавжди.

  Людина, насправді, є ворогом і для самої Людини....

Сөрелерде

fb2epub
Файлдарды осы жерге салыңыз, бір әрекетте 5 кітаптан асыруға болмайды