bookmate game
Юрій Андрухович

Коханці юстиції

«Коханці Юстиції» — паранормальний роман, у якому окремі життєписи з притаманною автору композиційно-стилістичною майстерністю об’єднуються в художню цілість і аж волають про восьми-з-половиною-серійну кінематографічну реалізацію. Родинно-побутові і політичні вбивства, зґвалтування і грабунки, розбещення малолітніх і загадкове відокремлення голови, ідейні зради і зради заради ідеї, закладені різним дияволам душі й не завжди справедливі, але часто жахливі покарання. Чого ще треба, щоб читач відчув себе благим і з насолодою усвідомив свою моральну перевагу над нещасними коханцями примхливої Юстиції? Та вже — за старою доброю традицією — й над автором, якому спало на думку увічнити таких пропащих істот.
259 қағаз парақ
Оқып қойдыңыз ба? Не айтасыз?
👍👎

Пікірлер

  Dashko_Titanпікірмен бөлісті2 жыл бұрын

  Дуже цікаві історії. Кожна заворожувала по-своєму. Особливо фінальна. Люблю як Андрухович описує історії зі свого дитинства 🥰

  mila_viпікірмен бөлісті5 жыл бұрын
  👍Кеңес беремін
  🔮Мәнді
  💡Танымдық
  🎯Пайдалы
  💞Романтикалық
  🚀Бас көтеру қиын

  Просто. Не банально. Цілісно. Душевно. Геніально 😌

  Elena Kramdadaпікірмен бөлісті2 жыл бұрын
  👍Кеңес беремін
  💡Танымдық

Дәйексөз

  b3036732037дәйексөз қалдырды3 ай бұрын
  «неймовірна кількість страв і напоїв». Не хочу вдаватись у фантазми з печеними фазанами і столітніми кримськими портвейнами — ваша уява й без мене домалює сама цю неронівську учту і розвезені підошвами чобіт по ідеально блискучій паркетній поверхні рештки паштету із солов’їних язичків.
  b3036732037дәйексөз қалдырды3 ай бұрын
  Певного дня на зламі 40-х і 50-х його, тоді ще старшокласника, було затримано за безквитковий проїзд у приміському потязі між Львовом та його рідними Борщовичами.
  b3036732037дәйексөз қалдырды3 ай бұрын
  я бачу свій фільм цілими шматками й окремими кадрами, й він мені здебільшого подобається.

Сөрелерде

fb2epub
Файлдарды осы жерге салыңыз, бір әрекетте 5 кітаптан асыруға болмайды