bookmate game
uk
Books
Юрій Андрухович

Коханці юстиції

«Коханці Юстиції» — паранормальний роман, у якому окремі життєписи з притаманною автору композиційно-стилістичною майстерністю об’єднуються в художню цілість і аж волають про восьми-з-половиною-серійну кінематографічну реалізацію. Родинно-побутові і політичні вбивства, зґвалтування і грабунки, розбещення малолітніх і загадкове відокремлення голови, ідейні зради і зради заради ідеї, закладені різним дияволам душі й не завжди справедливі, але часто жахливі покарання. Чого ще треба, щоб читач відчув себе благим і з насолодою усвідомив свою моральну перевагу над нещасними коханцями примхливої Юстиції? Та вже — за старою доброю традицією — й над автором, якому спало на думку увічнити таких пропащих істот.
259 printed pages
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

 • Dashko_Titanshared an impression3 years ago

  Дуже цікаві історії. Кожна заворожувала по-своєму. Особливо фінальна. Люблю як Андрухович описує історії зі свого дитинства 🥰

 • mila_vishared an impression6 years ago
  👍Worth reading
  🔮Hidden Depths
  💡Learnt A Lot
  🎯Worthwhile
  💞Loved Up
  🚀Unputdownable

  Просто. Не банально. Цілісно. Душевно. Геніально 😌

 • Elena Kramdadashared an impression3 years ago
  👍Worth reading
  💡Learnt A Lot

Quotes

 • Yulia Yurchakhas quoted7 months ago
  мав нещастя бути українцем і жити в Україні — позбавленій власної державності, юриспруденції, власної історії, зрештою, власного національного злочинного світу
 • b3036732037has quoted2 years ago
  «неймовірна кількість страв і напоїв». Не хочу вдаватись у фантазми з печеними фазанами і столітніми кримськими портвейнами — ваша уява й без мене домалює сама цю неронівську учту і розвезені підошвами чобіт по ідеально блискучій паркетній поверхні рештки паштету із солов’їних язичків.
 • b3036732037has quoted2 years ago
  Певного дня на зламі 40-х і 50-х його, тоді ще старшокласника, було затримано за безквитковий проїзд у приміському потязі між Львовом та його рідними Борщовичами.

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)