bookmate game
uk
Books
Олесь Гончар

Собор

«Собор» Олеся Гончара — символічно-філософський роман, для якого характерна сюжетна насиченість і драматизм***. Уособленням гуманістичних ідеалів і людяності є у творі головні герої — закохані Микола і Єлька, автор протиставляє їм ницість і споживацтво інших героїв, закликаючи людей «берегти собори душ своїх». Світову славу письменнику принесли романи «Собор», «Прапороносці», «Тронка», «Берег любові», «Людина і зброя», повісті «Бригантина», «Далекі вогнища, новели «Модри Камінь», «За мить щастя». Олесь Гончар — видатний український письменник, автор соціально-психологічних та філософських романів, повістей та новел.
351 printed pages
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

 • Мария Деминскаяshared an impression3 years ago
  👍Worth reading

  Раджу всім, хто бажає зануритись в соло‘вїну. Велика шана Олесеві Теретійовичу за незліченні автентичні слова та епітети. Насолоджуватись!

 • wsmnuushared an impression2 years ago
  👍Worth reading
  🔮Hidden Depths
  💞Loved Up
  😄LOLZ
  🐼Fluffy

 • Vladislava Savkovashared an impression5 years ago
  👍Worth reading

Quotes

 • b3946875114has quoted2 years ago
  — Що ти говориш! Нічого ти не руйнував, — гамувала його мати.
  — Всі ми руйнуємо, — кипів син. — І я, і ти, і він, — мав на увазі на батька. — Руйнуємо тим, що осторонь стоїмо... Руйнуємо своєю байдужістю!
 • Мария Деминскаяhas quoted3 years ago
  Собори душ своїх бережіть, друзі... Собори душ!..
 • Ivan Vovkhas quoted9 years ago
  Відштовхувала Єльку навіть його жахлива граматика, отой його «рижим», що заслуговував двійки, а надто ж оте «какось»: якщо можна в людині розчаруватись за одне лише «какось», то це був саме той випадок

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)