bookmate game
uk
Free
Михайло Коцюбинський

Цвіт яблуні

«Цвіт яблуні» — надзвичайно напружене психологічне оповідання, присвячене важкій темі смерті дитини***. Найвідомішими творами автора є «Тіні забутих предків», «Intermezzo», «Дорогою ціною», «Ялинка», «Хо», В путах шайтана», «На камені», «Під мінаретами» тощо. Михайло Коцюбинський — український письменник-імпресіоніст, майстер психологічної прози.
9 printed pages
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

 • Anfisa Evtushevskayashared an impression2 years ago
  🚀Unputdownable
  💧Soppy

  я кохаю не те, що я сумую не за ним, a за чимсь іншим, живим, що лишилось у моїй пам'яті, відбилось там золотим промінням.

 • Іринаshared an impression2 years ago
  👍Worth reading
  💧Soppy

  Можливо, я ще не можу проникнутися стражданнями головного героя, бо у мене нема дітей. Та все ж я відчула і сприйняла їх, наскільки мені це можливо. До сліз. Вважаю, що кожному варто прочитати цю новелу.

 • лізаshared an impression10 months ago
  👍Worth reading
  🚀Unputdownable
  💧Soppy

  ідея, опис атмосфери, символізм коцюбинського.. найвідоміший наш імпресіоніст, справді заслуговує на звання майстра психологічної прози🍃

Quotes

 • b2916001050has quoted8 months ago
  зриваю цвіт яблуні і прикладаю холодну од роси квітку до лиця. Рожеві платочки од грубого дотику руки обсипаються і тихо падають додолу. Хіба не так сталося з життям моєї дитини?
 • b2916001050has quoted8 months ago
  Вона лежить, простягши голі ручки, витягнена й ненатуральна, як воскова лялька. Ha ній коротенька біла сукеночка, і жовті нові капчики з помпонами, що я недавно купив їй. Вона так тішилася ними.
 • Катюхаhas quoted8 months ago
  Коли ви в горі, коли ви щохвилини сподіваєтесь якогось лиxa і душа ваша напружена, мов струна на струменті, раджу вам зупинити годинники. Якщо ви стежите за ними, вони без кінця продовжують ваші муки. Коли ж забуваєте за них, вони нагадують про себе, як цегла, що падає на голову. Вони байдуже рахують ваші терпіння й довгими стрілами-пальцями наближають хвилину катастрофи.

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)