bookmate game
uk
Сергій Жадан

Ворошиловград

Шыққан кезде хабарлау
Бұл кітапты оқу үшін EPUB не FB2 файлын Букмейтке жүктеңіз. Кітапты қалай жүктеп алуға болады?
«Ворошиловград» — роман жорсткий, меланхолійний та реалістичний. Наскільки взагалі реалістичним може бути соцреалізм.

Одного разу ти дізнаєшся, що твій брат зник у невідомому напрямку, приятелі займаються фінансовими аферами, а бізнес намагаються перекупити представники незрозумілих структур. Реальність виявляється хиткою, життя робить крок убік, і ти несподівано опиняєшся поміж своїм минулим, де на тебе чекають друзі, й майбутнім, де на тебе чекають вороги.

(«Voroshylovgrad» — roman zhorstkyj, melanholijnyj ta realistychnyj. Naskil'ky vzagali realistychnym mozhe buty socrealizm.

Odnogo razu ty diznajeshsja, shho tvij brat znyk u nevidomomu naprjamku, pryjateli zajmajut'sja finansovymy aferamy, a biznes namagajut'sja perekupyty predstavnyky nezrozumilyh struktur. Real'nist' vyjavljajet'sja hytkoju, zhyttja robyt' krok ubik, i ty nespodivano opynjajeshsja pomizh svoi'm mynulym, de na tebe chekajut' druzi, j majbutnim, de na tebe chekajut' vorogy.)
Бұл кітап қазір қолжетімді емес
360 қағаз парақ
Басылым шыққан жыл
2015
Оқып қойдыңыз ба? Не айтасыз?
👍👎

Пікірлер

  Anton Turupalovпікірмен бөлісті5 жыл бұрын
  👍Кеңес беремін

  Я з Донецька і легко зміг сприйняти локації. Відверте кажучі, з моїм особистим досвідом не резонує, проте й книга не документальна. Я її сприйняв як книгу-питання більше ніж як книгу-відповідь. Читається легко, є всі необхідні складові успіху: Ерос/Танатос, бит/житіє та харизма з відмороженістю головного героя.

  П.С. Ще в мене екшн постійно проходив під саундтрек Горана Бреговича та в стилі Гая Річі. :)

  Yelena Bilyakпікірмен бөлісті5 жыл бұрын
  👍Кеңес беремін

  Незвичний роман. Але хочеться розбирати на цитати.

  Alla Nabatovaпікірмен бөлісті4 жыл бұрын
  👍Кеңес беремін
  🚀Бас көтеру қиын

Дәйексөз

  Alla Nabatovaдәйексөз қалдырды4 жыл бұрын
  Шо за хуйня? — сказав я, уважно добираючи слова
  Yelena Bilyakдәйексөз қалдырды5 жыл бұрын
  А я сиділа на мокрому піску й думала: як дивно все виходить — спочатку я намагалась урятувати її, потім вона урятувала мене, і тепер нас із нею поєднує щось важливе й серйозне, щось таке, про що ми ніколи нікому не будемо розповідати: я — тому що просто побоюсь, а Пахмутова — тому що вона, Германе, вівчарка.

  Я думаю, що так воно все приблизно й відбувається.

  Ми змушені рятувати тих, хто нам близький, не відчуваючи іноді, як змінюються обставини і як нас самих починають рятувати близькі нам люди. Мені здається, що саме так і має бути і що сама наша близькість зумовлюється спільними переживаннями, спільним життям і можливістю спільної смерті. Десь за всім цим і починається любов. Інша річ, що не всі з нас до неї доживають.
  Eva Zurianдәйексөз қалдырды2 ай бұрын
  Вино повнило всю цю пригоду відчуттям безтурботної небезпеки, схожої на ту, яку людина відчуває, сідаючи на чортове колесо — навіть якщо тебе знудить на висоті, сваритись ніхто не буде, оскільки це парк культури та розваг, а ригання з чортового колеса — це якщо й не культура, то в будь-якому разі — розвага.

Сөрелерде

fb2epub
Файлдарды осы жерге салыңыз, бір әрекетте 5 кітаптан асыруға болмайды