Сергій Жадан

Інтернат

…Одного разу, прокинувшись, ти бачиш за вікном вогонь. Ти його не розпалював. Але гасити його доведеться й тобі… …Січень 2015 року. Донбас. Паша, вчитель однієї зі шкіл, спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Стається так, що він змушений цю лінію перетнути. Щоби потім повернутись назад. І для цього йому щонайменше потрібно визначитись, на чиєму боці його дім…
292 қағаз парақ
Оқып қойдыңыз ба? Не айтасыз?
👍👎

Пікірлер

  Alyona Dobrolyubovaпікірмен бөлісті8 ай бұрын
  👍Кеңес беремін
  💀Жаман
  🔮Мәнді
  🎯Пайдалы

  Роман про ціну аполітичності. Про важке, болюче, але читається легко.

  Jiroпікірмен бөлісті7 ай бұрын
  👍Кеңес беремін
  💧Көзден жас ағарлық

  Один з кращих романів про війну. Некрасиву, холодну, болісну, в якій немає жодної романтики. Бо її і справді не існує на війні, її придумали ті, хто ці війни починає, але ніколи не бере в них участі. Про обивателів, які намагаються відсторонитися від спільної іди, але вона все одно їх наздожене.

  Julia Topoliukпікірмен бөлісті8 ай бұрын
  👍Кеңес беремін
  🔮Мәнді
  🎯Пайдалы
  💧Көзден жас ағарлық

  Ще один чудовий твір Жадана, котрого висунули цього року на Нобелівську премію. І цілком заслужено. Читати його, коли йде війна, це як читати телеграм канали про ситуацію на фронті. Немає слів.

Дәйексөз

  yelizavr :3дәйексөз қалдырды6 ай бұрын
  Коли побачив його в лікарні, там, у коридорі, подумав, що він щойно розмовляв зі своєю смертю. І зміг її в чомусь переконати. Або не зміг. Але й вона його не змогла.
  беатриче портинаридәйексөз қалдырды2 ай бұрын
  Зможуть, ясно, що зможуть, давно слід було це зробити, особливо — зважаючи на його стан, завжди відкладаю все на потім, завжди не вистачає часу на найважливіше, на найголовніше, завжди від усього ухиляюсь, відходжу вбік, не маю сміливості говорити, що думаю, і думати, що хочу, коли це все вже закінчиться?
  беатриче портинаридәйексөз қалдырды2 ай бұрын
  зима буде тривати довго, всі встигнуть призвичаїтися, змучитись і звикнути. А коли звикнуть, тоді й почнеться щось інше.

Сөрелерде

  joganesyan
  Бесплатно
  • 5
  • 411
  rayocri
  uploaded
  • 206
  • 10
  Svitlana Shevchenko
  New shelf
  • 154
  • 7
fb2epub
Файлдарды осы жерге салыңыз, бір әрекетте 5 кітаптан асыруға болмайды